Aktuálně

30. 9. 2022

Ekonomka Ilona Švihlíková pro CNN Prima NEWS uvedla, že úmyslné poškození plynovodu Nord Stream může vyvolat odvetné akce po celém světě. Podle ní hrozí i fáze teroristické sabotáže.

30. 9. 2022

Předsedkyně KSČM Kateřina Konečná ve středu 28. září krátce vystoupila na další demonstraci proti vládě, kde se sešly opět desítky tisíc lidí.

29. 9. 2022
Vážení voliči volebního obvodu č. 13 Tábor!
Ve druhém kole senátních voleb budete rozhodovat, kdo zaujme za náš obvod pomyslné křeslo v Senátu PČR na další funkční období. Vedení OV KSČM Tábor vám proto doporučuje podpořit kandidáta Mgr. Jaroslava Větrovského. Protikandidáta MUDr. Marka Slabého KSČM nepodporuje.
29. 9. 2022

Celá řada komentátorů se shoduje, že více než 100 tisíc lidí  28. 9.  odpoledne, navzdory deštivému počasí, znovu zaplnilo Václavské náměstí v Praze. Na protestní akci nazvané České republika na 1. místě, kterou pořádají politicky nezařazení občané Jiří Havel a Ladislav Vrábel, znovu zaznívá ostrá kritika vlády Petra Fialy (ODS) a požadavky na její okamžitou demisi.

28. 9. 2022

Dvacátého osmého září jakoby náhodou slavíme Den české státnosti. Prý, tak zní jakési zdůvodnění, tehdy zahynul první český panovník, který vládl skutečnému státu. Tím knížetem byl Přemyslovec Václav, syn Vratislava I. a vnuk Bořivoje I. a Ludmily s predikátem »svatá«. Nic nevadí, že všechno bylo jinak.

27. 9. 2022

Ogranizátoři celostátní protivládní demonstrace zvou k účasti na demonstraci každého, kdo nesouhlasí s touto protilidovou vládou a její protilidovou politikou.

Demonstrace se uskuteční ve středu 28.9.2022, na Václavském náměstí v Praze, od 14:00 hodin.

 

27. 9. 2022

Dobrý den u dalšího Bez obalu!

26. 9. 2022

Výsledky voleb v okrese Tábor najdete na stránkách ČSÚ: www.volby.cz.

Můžete si vyhledat:

1) Volební účast

2) Výsledky voleb v jednotlivých obcích

Volební výsledky za celý okres Tábor najdete: ZDE

26. 9. 2022

KSČM neměla přílišná očekávání, protože na restartu strany se začalo pracovat teprve nedávno. Je nám jasné, že získat zpět důvěru voličů je běh na delší trať. V těchto složitých podmínkách se také podařilo sestavit pouze polovinu kandidátních listin oproti roku 2018. Na druhou stranu jsme na mnoha místech získali výsledek podstatně lepší, než nám přisuzovaly průzkumy.

23. 9. 2022
Tyto volby mohou změnit daleko více, než jsme zvyklí. Běžte k volbám a hlasujte tak, aby Fiala, Pekarová, Jurečka, Rakušan i Bartoš měli pěkně pokřivený úsměv.
HLAS PRO KSČM = hlas proti Fialově vládě!

Stránky