Aktuálně

3. 6. 2023

Nový videorozhovor s premiérou v neděli 4. června ve 20.00 přinese debatu o dnešních babičkách. Ale zmínka bude i dědečcích.

2. 6. 2023

V úterý 6. června od 14:30 představí komunisté svoji petici proti zvyšování věku odchodu do důchodu ve veřejném slyšení petičního výboru Poslanecké sněmovny PČR.

1. 6. 2023

Současný asociální přístup vládní koalice k důchodcům je více než alarmující. Pod záminkou boje proti enormně vysokému schodku státního rozpočtu, který vláda není schopna naplnit, představila svůj plán, tzv. konsolidační balíček založený na ožebračováni občanů.

31. 5. 2023

Bylo nás slyšet, byli jsme vidět a nepřestaneme s tím! Dohoda s USA ještě není definitivně odklepnutá, oslovujte poslance, senátory, pište jim emaily, dopisy, protestujete!

Komunisté jsou v tom s vámi! Za suverenitu a svobodu České republiky.

Ami, go home

Snad to slyšeli i v Poslanecké sněmovně…díky, že proti přítomnosti cizích vojsk na našem území bojujete s námi.

30. 5. 2023

Komunisté společně se zástupci dalších levicových sil dnes na Malostranském náměstí v Praze protestovali proti podpisu tzv. obranné smlouvy mezi USA a Českou republikou, kterou minulý týden signovala v Pentagonu coby vládní zmocněnkyně ministryně obrany Jana Černochová (ODS). Slyšeli je právě jednající poslanci?

30. 5. 2023

 Milion Čechů v chudobě, ale hlavně že jsou desítky miliard do zbrojení

28. 5. 2023

Mladí lidé v Číně drží prst na tepu doby, ať už jde o vzdělávání, technologie nebo vztah k životnímu prostředí. Jaké jsou trendy, se na vlastní oči přesvědčil Ludvík Šulda, který přijal pozvání na konferenci „Most budoucnosti“ pořádanou Všečínskou federací mládeže. Povídali jsme si o politice, zajímavých památkách i o zkušenostech s ne/řízením autonomních automobilů.

27. 5. 2023

Dnes se zamyslíme nad úvahou Václava Bělohradského. Žijeme v okruhu euroatlantické civilizace. Kolem našeho civilizačního okruhu je řada obyvatel, kteří vyznávají jiné hodnoty i jinou víru. Můžeme my, z euroatlantické civilizace vyžadovat preventivní poslušnost od obyvatel ostatních částí světa? Zejména těch, kteří žijí v našem okolí?

25. 5. 2023

V době, kdy stále více lidí pociťuje negativní dopady politických rozhodnutí naší vlády, kdy se vzmáhá všeobecná nespokojenost občanů a kdy čeští voliči touží po poctivé opozici, se vedení Šmardovy ČSSD rozhodlo pro názorové vnitrostranické čistky.

24. 5. 2023

V reakci na podpis tzv. „obranné smlouvy“, kterou v úterý podepsala ve Washingtonu ministryně obrany ČR Jana Černochová, svolává Komunistická strana Čech a Moravy na úterý 30. května 2023 od 15:00 na pražské Malostranské náměstí happening AMI, GO HOME!

Stránky