Aktuálně

27. 9. 2023

             V životě lidském najdeme jen velmi málo jistot. Vlastně jen dvě. Jednou je mateřská láska a druhou je smrt. Z té první jsme se narodili a k té druhé celý život směřujeme. I ta smrt nás vlastně vrací k tomu zrození. Ze země člověk vzešel a v zemi bude jeho tělo pochováno.

27. 9. 2023

Levicová a vlastenecká scéna v Česku by měla uzavřít podobné spojenectví, jaké vytvořily vládní politické strany, když zformovaly koalici Spolu. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS to řekla předsedkyně KSČM Kateřina Konečná s tím, že aktuálně již probíhají intenzivní jednání s dalšími subjekty.

26. 9. 2023

Vláda dává desítky milionů na propagandu - přidat hedikepovaným odmítá. 

Prapodivné hospodaření České pošty.  

Výsledek summitu G20.

Máme tady Bez obalu s číslem 39 a já Vás u něj vítám.

25. 9. 2023

KSČM se potýká už třicet let s neblahým dědictvím minulosti tzv. „reálného socialismu“, který v různých etapách dostal přídomky - po roce 1945 v důsledku kultu Stalinovy osobnosti „stalinistický“ resp.

23. 9. 2023

Měli bychom vracet slovům jejich skutečný význam. Například 30. září 2023 bude 85. výročí Mnichovské dohody. Ta je dnešním informačním "hlavním proudem" nazývána pouze Mnichovskou krizí. Ale ve skutečnosti šlo o zradu a diktát, navíc spojený s heslem "o nás, bez nás".

23. 9. 2023

Naše je a naše zůstane! Připomínkový akt k již 85. výročí mnichovské zrady 

TRADIČNÍ SETKÁNÍ KČP a KSČM PŘI PŘÍLEŽITOSTI JIŽ 85. VÝROČÍ ZRADY ZÁPADNÍCH "SPOJENCŮ" V MNICHOVĚ ROKU 1938 

Připomínkový akt Klubu českého pohraničí v lesním areálu Peršlák poblíž rakouských hranic

23. 9. 2023

KSČM vyzývá prezidenta Petra Pavla, aby se stal skutečným prezidentem všech občanů, a nikoliv loutkou v rukou svých poradců, sponzorů a současné vlády. To od něho čekají jeho voliči i nevoliči, tedy, že bude tím, kdo bude sjednocovat, a ne rozdělovat společnost. Jeho projev v orgánech OSN však byl učebnicovým příkladem jednostranné slepoty a ideologického pohledu na svět.

22. 9. 2023

Projev má být vyjádřením nějaké priority a to nebyl. Pro ty, kteří projev adorovali a adorují, je nejdůležitější, že ho pronesl právě Petr Pavel. To je důležité, že on něco řekne v New Yorku. Ať udělá cokoli, je to v pořádku. To hraje velkou roli a někteří mu jsou možná připraveni připisovat i divotvorné účinky.

21. 9. 2023

S lidmi pro lidi za SPOJENOU LEVICI.

MY, LIDÉ

Zahájení mediální činnosti skupiny MY, LIDÉ v Soběslavi dne 20. září 2023 před soběslavským hradem Hláskou.

Naším cílem je sjednotit jihočeskou vlasteneckou radikální levici a otevřít KSČM více lidem.

Vrátíme KSČM zpět do první politické ligy!

20. 9. 2023

Vládní strany opět nezklamaly. Jejich zástupci v rozpočtovém výboru dnes podle očekávání nepodpořili, až na jeden, žádný z opozičních pozměňovacích návrhů k vládnímu takzvanému konsolidačnímu balíčku. Plénum Sněmovny zahájí závěrečné schvalování předlohy na mimořádné schůzi tento pátek, očekává se, že jednání se protáhne na několik týdnů.

Stránky